Nowoczesny design i zaawansowane parametry – to główne cechy grzanych manetek, które właśnie powstają w Poznaniu. Marka HEAT wypuści 2 modele – sport i classic – z myślą o właścicielach różnych typów motocykli.

 

Skompletuj swój zestaw

HEAT sport i HEAT classic to propozycja dla wszystkich, którzy akcesoria traktują jako element uzupełniający charakter motocykla. Hasłem przewodnim podczas projektowania tych produktów była możliwość personalizacji. Pomysł oraz projekt powstał z inicjatywy entuzjastów jazdy jednośladem, którzy nie mogli znaleźć na rynku manetek łączących funkcjonalność z interesującym wzornictwem. Design tej linii został tak przemyślany, by niezbędne funkcje połączyć z aspektami estetycznymi, czego przykładem jest wykorzystanie w wersji sportowej oświetlenia LED czy wystylizowanie tarczy klasycznego kontrolera w klimacie retro. Drugą ważną cechą HEAT-ów jest łatwa i intuicyjna obsługa sterownika – za pomocą jednego przycisku programowane są wszystkie ustawienia.

 

HEAT sport

Wygląd zestawu sport inspirowany jest prędkością – kształt i ostro poprowadzone linie sterownika uzupełniają charakter sportowego lub turystycznego motocykla, a opcja zmiany barw światła umożliwia dostosowanie ustawień do własnych preferencji. W tym samym stylu zrobione są uchwyty – chropowate, doskonale wyprofilowane i zakończone pierścieniem LED. Zestaw świetnie sprawdzi się na podczas dłuższych wypraw oraz nocnych przejazdów po mieście.

 

grzane manetki, podgrzewane manetki, manetki motocyklowe heat grips, heat sport, manetki heat, manetki podgrzewane, grzane manetki do motocykla manetki, motocyklowe manetki, podgrzewanie kierownicy, akcesoria motocyklowe

 

HEAT classic

Ten zestaw manetek powstał z myślą o posiadaczach klasyków i będzie dobrze komponował się z chopperami i cruiserami. Wygląd sterownika to inspiracja klasycznymi zegarami i typowymi dla stylu retro materiałami. Tę wersję HEAT-ów również będzie można personalizować, m. in. za pomocą wymiennych nakładek na kontroler i uchwyty, imitujących 3 rodzaje materiałów – drewno skórę i rdzę.

 

manetki motocyklowe, grzane manetki, podgrzewane manetki, kontroler temperatury manetki heat, grzanie kierownicy, manetki do motocykla podgrzewane manetki heat

Parametry techniczne manetek HEAT:

 

 • 3 ustawienia stopni grzania (33%, 66%, 100%)

 • wbudowane gniazdo zasilające USB 5v/500mA

 • wersja sport – możliwość dostosowania koloru podświetlenia – dowolny kolor z palety RGB

 • wersja classic – wymienne obudowy

 • wodoodporna konstrukcja

 • zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora

 • elektronika dodatkowo zabezpieczona przed wilgocią

 • wyprofilowane, wygodne uchwyty manetek idealnie rozprowadzające ciepło

 • inteligentny system zapamiętywania ustawień grzania (w przypadku chwilowego zaniku prądu)

 • temperatura grzania do 50°C

 • pobór prądu do 4A, 12V

 

Pierwsze zamówienia na produkty marki HEAT będzie można składać podczas kampanii crowdfundingowej w serwisie INDIEGOGO, której start zaplanowany został na jesień tego roku.

Więcej aktualnych informacji o projekcie w newsletterze, do którego można się zapisać na stronie heatmyride.com.